FAQ


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Gdzie kupię produkty z metką JR?

Sklep online: https://justynarozek.com


Jak najlepiej kontaktować się z marką? 

Obsługa klienta od poniedziałku do piątku w godzina 9:00 - 17:00. W razie pytań lub chęci poznania nas bliżej prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres justynarozek@op.pl


Niektóre produkty są wyprzedane, czy będą ponownie dostępne w sklepie online?

Postaramy się jak najprędzej uzupełnić braki produktów w magazynie sklepu. Jeżeli zależy Ci na danym modelu produktu, napisz do nas: justynarozek@op.pl lub zapisz się na "Listę oczekujących" na dany produkt. W momencie uzupełnienia stanu magazynowego, Klient otrzyma powiadomienie e-mial o dostępności danego produktu.


Czy można zażyczyć sobie zaprojektowanie produktu na indywidualne zamówienie?

Tak, w kwestii indywidualnych zamówień proszę o kontakt mailowy: justynarozek@op.pl


Dlaczego produkty z metką JR mają taką cenę?

Wszystkie produkty tworzone są ręcznie w Polsce w lokalnym zakładzie kaletniczym, z najwyższą starannością o każdy szczegół. Produkty powstają w małych ilościach lub w pojedynczych egzemplarzach. Przez co wyprodukowanie produktu jest droższe niż w innych sklepach, gdzie produkty odszywane są na skale hurtową.


Jak opłacić zamówienie?

Opłatę za zamówienie należy dokonać poprzez formularz zamówieniowy za pośrednictwem szybkich płatności online (płatność obsługiwana przez firmę Blue Media S.A.). Lub poprzez przelew tradycyjny na podany poniżej numer konta bankowego.

PKO Bank Polski 94 1020 5242 0000 2802 0387 7701

Tytułem przelewu: Numer zamówienia

Czy można zmienić adres dostawy?

Po złożeniu zamówienia i akceptacji środków na koncie, przystępujemy do realizacji zamówienia. Dlatego prosimy o jak najszybszy kontakt ze sklepem w celu zmiany adresu dostawy.


Czy można anulować zamówienie?

Tak, jeżeli zamówiony produkt w sklepie online nie został opłacony, można anulować jego zakup. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: justynarozek@op.pl


Ile mam czasu na opłacenie zamówienia?

Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane, a produkt z powrotem trafi do magazynu sklepu.


Czy można prosić o wysyłkę za granicę?

Tak, w sprawie wysyłki zamówienia poza granice Polski proszę o kontakt mailowy: justynarozek@op.pl


Kiedy otrzymam zamówiony produkt?

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni. W przypadku przelewu tradycyjnego liczy się od momentu uzyskania środków na koncie Sprzedawcy. A w przypadku płatności online od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


W jaki sposób mogę zwrócić produkt?

W przypadku zwrotu zakupionego produktu prosimy o kontakt mailowy: justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo do wypełnienia formularz zwrotny wraz z adresem do odesłania paczki.

Więcej informacji na temat zwrotu produktu: https://justynarozek.com/strona/zwrot-i-reklamacja


Czy mogę zwrócić produkt wykonany na indywidualne zamówienie?

W przypadku produktu wykonanego na indywidualne zamówienie klienta, konsument nie ma możliwości odstąpienia od umowy.


W jaki sposób mogę zareklamować produkt?

W przypadku reklamacji produktu prosimy o kontakt mailowy: justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz reklamacyjny wraz z danymi do nadania paczki.

Więcej informacji odnośnie reklamacji produktu: https://justynarozek.com/strona/zwrot-i-reklamacja

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl