SKÓRA NATURALNA


S K Ó R A   N A T U R A L N A

Nasze produkty wykonywane są ze skóry naturalne bydlęcej, imitującej wzór skóry krokodyla lub węża. Efekt ten uzyskuje się dzięki procesowi tłoczenia skóry. Polega on na wykonywaniu w skórze trójwymiarowego efektu. Tworzy się go za pomocą matrycy ze wzorem, która pod odpowiednią temperaturą przyciskana jest do lica skóry. W efekcie końcowym otrzymujemy pożądany wzór na skórze.

Większa część torebek wykonana jest ze skóry naturalnej błyszczącej, efekt ten uzyskuje się dzięki pokrywaniu skóry farbą lub folią nabłyszczającą. Skóry bardzo często posiadają na sobie różnorodne blizny i przebarwienia. Proces nabłyszczania skóry niweluje jej niedoskonałości.

Zalety skóry naturalnej:

  • Produkt naturalny
  • Znamiona, blizny świadczą o unikalności surowca
  • Rzadziej ulega pęknięciom i przetarciom niż inne produkty wykonane ze skóry syntetycznej
  • Z wiekiem skóra nabiera dojrzałości
  • Nie powoduje alergii
  • Dobra cyrkulacja powietrza
  • Dzięki ponadczasowości skóry naturalnej dokonujemy zakupów znacznie rzadziej, w rezultacie produkujemy znacznie mniej zanieczyszczeń i przyczyniamy się dla dobra naszej planety.


Staramy się dbać o naszą planetę i nie generować dużej ilości odpadów, dlatego podczas tworzenia naszych produktów wykorzystujemy każdy najmniejszy kawałek skóry.

Pamiętajmy, że skóra jak każdy naturalny surowiec jest wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych oraz sposób użytkowania. Z upływem czasu na produkcie mogą pojawić się przetarcia, przebarwienia lub zarysowania. Również w przypadku okuć kaletniczych, które z czasem mogą się delikatnie przecierać i zmienić kolor. Wszystkie te procesy są naturalne i z biegiem czasu mogą wystąpić na produkcie. Dlatego aby spowolnić te procesy należy starannie pielęgnować i dbać o produkty.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl