REKLAMACJA

 

Reklamacja produktu

 

W przypadku reklamacji wadliwego produktu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz reklamacyjny wraz z adresem do nadania paczki.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę reklamowanego produktu. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy w przeciągu 30 dni roboczych, od momentu rozpatrzenia reklamacji.

W przypadku wystąpienia wady, Klient ma prawo złożyć do sprzedawcy reklamację z tytułu odpowiedzialność za niezgodność towaru z umową i zażądać doprowadzenia do zgodności z umową poprzez naprawę lub wymianę. Dopiero kiedy doprowadzenie do zgodności z umową nie jest możliwe lub generowałoby nadmierne koszty, Klient może żądać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy. 

Podstawy do reklamacji i zwrotu towaru nie stanowią różnice w wyglądzie produktów w sklepie online, które to różnice mogą wynikać z innych parametrów monitora lub z indywidualnych ustawień komputera Klienta.

Klient powinien zabezpieczyć paczkę, w taki sposób aby nie doszło do uszkodzenia podczas transportu. Do przesyłki należy dołączyć formularz reklamacyjny wraz z dowodem potwierdzającym zakup produktu.

W przypadku odrzucenia reklamacji, towar odsyłany jest na koszt Klienta.

Skóra jak każdy naturalny surowiec jest wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych oraz sposób użytkowania. Z upływem czasu na produkcie mogą pojawić się przetarcia, przebarwienia lub zarysowania. Również w przypadku okuć kaletniczych, które z czasem mogą się delikatnie przecierać i zmienić kolor. Wszystkie te procesy są naturalne i z biegiem czasu mogą wystąpić na produkcie.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl