ŚRODOWISKO

 

Środowisko

 

 LOKALNA PRODUKCJA

Produkty marki powstają w niewielkiej manufakturze kaletniczej na terenie Polski. Surowce wykorzystywane do produkcji naszego asortymentu pozyskiwane są z krajów Unii Europejskiej oraz od naszych regionalnych producentów. Nasz asortyment powstaje w niewielkich ilościach lub w pojedynczych egzemplarzach. Podczas produkcji staramy się nie generować zbyt dużej ilości odpadów. Każdy najmniejszy kawałek skóry wykorzystywany jest do odszycia mniejszego asortymentu.

 

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Staramy się tworzyć produkty, które dzięki swojej klasycznej i ponadczasowej formie będą długowieczne. Ważnym aspektem jest dla nas pielęgnacja dawnych technik rzemieślniczych w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem. Troska o to co było kiedyś, jest teraz i czeka nas w przyszłości pozwala marce tworzyć balans pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. 

Dzięki ponadczasowości skóry naturalnej, dokonujemy zakupów znacznie rzadziej, w rezultacie produkujemy znacznie mniej zanieczyszczeń i przyczyniamy się dla dobra naszej planety. Wierzymy, że dzięki trosce i systematycznej pielęgnacji o wyroby skórzane, będą w stanie przetrwać wiele lat i zapiszą na sobie niezwykłą historie swojego właściciela.

 

PAKOWANIE I WYSYŁKA PRODUKTÓW 

Podczas pakowania zamówienia przywiązujemy dużą wagę do tego w jaki sposób będzie prezentowało się Wasze zamówienie oraz czy jest spakowane w sposób jak najbardziej ekologiczny. Staramy się całkowicie usunąć plastik z naszych opakowań. Każdy zamówiony produkt pakowany jest w ochronny pokrowiec wykonany z naturalnej bawełny. Ma on na celu ochronę produktu podczas jego nieużytkowania. Dodatkowo zamówienie pakowane są w eleganckie i solidne pudełka i kartony, które po otrzymaniu zamówienia, możemy wykorzystać do przechowywania różnorodnych przedmiotów codziennego użytku lub w łatwy sposób mogą zostać poddane recyklingowi. Aby ograniczyć w jak największym stopniu zużycie papieru, paragon lub fakturę za zakupiony produkt, wysyłamy do klienta na wskazany adres e-mail.

 

NASZE CELE 

Za każdą marką stoją ludzie, którzy od podstaw tworzą i pielęgnują swoją działalność. Dzięki naszej autentyczności chcemy zbudować trwałą relacje z klientem oraz pokazać mu w przystępny sposób jak działa nasza marka. Pragniemy rozwijać się w sposób jak najbardziej zrównoważony. Troszczyć się o środowisko, ludzi, a także chcemy jak najskuteczniej wydłużyć żywotność produkowanych przez nas produktów, dlatego w najbliższym czasie chcieliśmy wprowadzić kilka drobnych zmian. 

Obecnie w naszym sklepie online działa zakładka „Outlet”, w której znajdziecie pełnowartościowe produkty marki m.in. ostatnie sztuki modeli torebek i akcesoriów, które nie są już dostępne w stałej ofercie sklepu online. Chcielibyśmy pójść o krok dalej i stworzyć kolejne działy, w których będziecie mogli:

  • Zakupić produkty marki, które były użyte do sesji zdjęciowej lub unikatowe prototypy, które nie znalazły się w stałej ofercie sklepu online.
  • Zakupić produkty, które mogą nosić na sobie delikatne ślady użytkowania lub niedoskonałości.
  • Naprawić lub odświeżyć produkt marki.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl