ŚRODOWISKO

 

L O K A L N A   P R O D U K C J A

Produkty marki powstają w niewielkiej manufakturze kaletniczej na terenie Polski. Surowce wykorzystywane do produkcji naszego asortymentu pozyskiwane są z krajów Unii Europejskiej oraz od naszych regionalnych producentów. Nasz asortyment powstaje w niewielkich ilościach lub w pojedynczych egzemplarzach. Podczas produkcji staramy się nie generować zbyt dużej ilości odpadów. Każdy najmniejszy kawałek skóry wykorzystywany jest do odszycia mniejszego asortymentu.

 

 

D Ł U G O W I E C Z N O Ś Ć

Staramy się tworzyć produkty, które dzięki swojej klasycznej i ponadczasowej formie będą długowieczne. Ważnym aspektem jest dla nas pielęgnacja dawnych technik rzemieślniczych w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem. Troska o to co było kiedyś, jest teraz i czeka nas w przyszłości pozwala marce tworzyć balans pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. 

Dzięki ponadczasowości skóry naturalnej, dokonujemy zakupów znacznie rzadziej, w rezultacie produkujemy znacznie mniej zanieczyszczeń i przyczyniamy się dla dobra naszej planety. Wierzymy, że dzięki trosce i systematycznej pielęgnacji o wyroby skórzane, będą w stanie przetrwać wiele lat i zapiszą na sobie niezwykłą historie swojego właściciela.

 

P A K O W A N I E   I   W Y S Y Ł K A   P R O D U K T Ó W  

Podczas pakowania zamówienia przywiązujemy dużą wagę do tego w jaki sposób będzie prezentowało się Wasze zamówienie oraz czy jest spakowane w sposób jak najbardziej ekologiczny. Staramy się całkowicie usunąć plastik z naszych opakowań. Każdy zamówiony produkt pakowany jest w ochronny pokrowiec wykonany z naturalnej bawełny. Ma on na celu ochronę produktu podczas jego nieużytkowania. Dodatkowo zamówienie pakowane są w eleganckie i solidne pudełka i kartony, które po otrzymaniu zamówienia, możemy wykorzystać do przechowywania różnorodnych przedmiotów codziennego użytku lub w łatwy sposób mogą zostać poddane recyklingowi. Aby ograniczyć w jak największym stopniu zużycie papieru, paragon lub fakturę za zakupiony produkt, wysyłamy do klienta na wskazany adres e-mail.

 

N A S Z E   C E L E 

Za każdą marką stoją ludzie, którzy od podstaw tworzą i pielęgnują swoją działalność. Dzięki naszej autentyczności chcemy zbudować trwałą relacje z klientem oraz pokazać mu w przystępny sposób jak działa nasza marka. Pragniemy rozwijać się w sposób jak najbardziej zrównoważony. Troszczyć się o środowisko, ludzi, a także chcemy jak najskuteczniej wydłużyć żywotność produkowanych przez nas produktów, dlatego w najbliższym czasie chcieliśmy wprowadzić kilka drobnych zmian. 

Obecnie w naszym sklepie online działa zakładka „Outlet”, w której znajdziecie pełnowartościowe produkty marki m.in. ostatnie sztuki modeli torebek i akcesoriów, które nie są już dostępne w stałej ofercie sklepu online. Chcielibyśmy pójść o krok dalej i stworzyć kolejne działy, w których będziecie mogli:

  • Zakupić produkty marki, które były użyte do sesji zdjęciowej lub unikatowe prototypy, które nie znalazły się w stałej ofercie sklepu online.
  • Zakupić produkty, które mogą nosić na sobie delikatne ślady użytkowania lub niedoskonałości.
  • Naprawić lub odświeżyć produkt marki.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl