ZWROT


Zwrot produktu 

 

W przypadku zwrotu zakupionego produktu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz zwrotu produktu wraz z adresem do odesłania paczki.

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827). Klient ma prawo zwrócić produkt do sklepu w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa odstąpienia od umowy, Klient jest zobowiązany odesłać produkt lub dostarczyć go osobiście niezwłocznie w terminie nie dłuższym niż 14 dni.

Klient zwracający produkt zobowiązany jest do odesłania produktu, który nie ma na sobie jakichkolwiek śladów użytkowania. Powinien być zapakowany i zabezpieczony w taki sam sposób, w jaki został wysłany do Klienta. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu produktu wraz z dowodem potwierdzającym zakup produktu.

W przypadku odstąpieni od umowy, pieniądze zostaną zwrócone na konto Klienta. Zaraz po otrzymaniu nieuszkodzonej przesyłki, nie później niż 14 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki.

Klient odsyła produkt na koszt własny.

 

* Zamówienia indywidualne - w przypadku produktu wykonanego na indywidualne zamówienie klienta, konsument nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl