ZWROT I REKLAMACJA


Z W R O T   P R O D U K T U

W przypadku zwrotu zakupionego produktu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz zwrotu produktu wraz z adresem do odesłania paczki.

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827). Klient ma prawo zwrócić produkt do sklepu w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed upływem terminu. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa odstąpienia od umowy, Klient jest zobowiązany odesłać produkt lub dostarczyć go osobiście niezwłocznie w terminie nie dłuższym niż 14 dni.

Klient zwracający produkt zobowiązany jest do odesłania produktu, który nie ma na sobie jakichkolwiek śladów użytkowania. Powinien być zapakowany i zabezpieczony w taki sam sposób, w jaki został wysłany do Klienta. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu produktu wraz z dowodem potwierdzającym zakup produktu.

W przypadku odstąpieni od umowy, pieniądze zostaną zwrócone na konto Klienta. Zaraz po otrzymaniu nieuszkodzonej przesyłki, nie później niż 14 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki.

Klient odsyła produkt na koszt własny.I N D Y W I D U A L N E   Z A M Ó W I E N I E

W przypadku produktu wykonanego na indywidualne zamówienie klienta, konsument nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

 R E K L A M A C J A   P R O D U K T U

W przypadku reklamacji wadliwego produktu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres justynarozek@op.pl W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo formularz reklamacyjny wraz z adresem do nadania paczki.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę reklamowanego produktu. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedający nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, produkt zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy w przeciągu 30 dni roboczych, od momentu rozpatrzenia reklamacji.

W przypadku wystąpienia wady, Klient ma prawo złożyć do sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi i zażądać jednego z czterech działań: naprawa produktu, wymiana produktu, obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy - o ile wada jest istotna. Wybór żądania zależy od Klienta. Jeżeli przedsiębiorca nie zgadza się z tym wyborem może zaproponować inne rozwiązania. Pod uwagę mogą być brane następujące okoliczności: łatwość i szybkość naprawy oraz charakter wady - istotna czy nieistotna.

Podstawy do reklamacji i zwrotu towaru nie stanowią różnice w wyglądzie produktów w sklepie online, które to różnice mogą wynikać z innych parametrów monitora lub z indywidualnych ustawień komputera Klienta.

Klient powinien zabezpieczyć paczkę, w taki sposób aby nie doszło do uszkodzenia podczas transportu. Do przesyłki należy dołączyć formularz reklamacyjny wraz z dowodem potwierdzającym zakup produktu.

W przypadku odrzucenia reklamacji, towar odsyłany jest na koszt Klienta.

Skóra jak każdy naturalny surowiec jest wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych oraz sposób użytkowania. Z upływem czasu na produkcie mogą pojawić się przetarcia, przebarwienia lub zarysowania. Również w przypadku okuć kaletniczych, które z czasem mogą się delikatnie przecierać i zmienić kolor. Wszystkie te procesy są naturalne i z biegiem czasu mogą wystąpić na produkcie.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl